MODERNIKA jest autorską pracownią prowadzoną przez architekta wnętrz.
 
Nasz zespół tworzy architekt wnętrz, asystent architekta wnętrz oraz architekt. Projektowanie wnętrz to pasja, którą od lat pielęgnujemy i staramy się rozwijać. Opracowujemy projekty wnętrz prywatnych i użyteczności publicznej oraz mebli. Oferujemy także nadzór wykonawczy nad ich realizacją. Udzielamy również porad w zakresie doboru kolorystyki, oświetlenia, mebli i ogólnej aranżacji. 
 
Jakość architektury i designu, które tworzymy, ma dla nas priorytetowe znaczenie. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie, dlatego też przed rozpoczęciem projektu wnikliwie analizujemy upodobania i wymagania Klienta.
 
Uważamy, że otoczenie w którym przebywamy powinno przynosić komfort, radość oraz zadowolenie z funkcjonalności wnętrza. To jak mieszkamy podkreśla naszą osobowość i styl życia. Dlatego też staramy się, aby całość projektu była oryginalna, niepowtarzalna i, co ważne, wygodna w codziennym życiu. Działamy głównie na terenie woj. mazowieckiego, ale realizujemy również projekty zdalne na terenie całej Polski.
 
Serdecznie zapraszamy do współpracy. Zespół MODERNIKA.